Home / Ronaldo Vyhrál Svou První Mistrovskou Trofej Po Vstupu Do Saúdské Ligy

Ronaldo Vyhrál Svou První Mistrovskou Trofej Po Vstupu Do Saúdské Ligy

Finále Poháru arabských mistrů 2023, Riyadh Crescent vs AL Nassr. 38letý Ronaldo skóroval dvakrát se ztrátou 1 branky, čímž vedl 10členného AL Nassra k porážce Riyadh Crescent a pomohl týmu vyhrát první Arab Champions Cup v historii týmu! Jde o Ronaldovu první mistrovskou trofej v Fotbalový Dresy AI Nassr a zároveň jde o 35. mistrovskou trofej v Ronaldově fotbalové kariéře. Po silných podpisech letos v létě shromáždila saúdská liga mnoho hráčů s mimořádnou silou v evropském fotbale. To také udělalo z této hry soutěž na evropské úrovni, přičemž obě strany vyslaly své hlavní sestavy. Obě strany byly na začátku zápasu v patové situaci, až do druhé půle se Riyadh Crescent ujal vedení, aby prolomil branku a vstřelil branku. AL Nassr, který ve skóre zaostával, byl stále aktivnější v útoku, ale nedokázal výrazněji ohrozit. Následně byl vyloučen obránce Amri s červenou kartou za faul při bránění. Tváří v tvář zoufalství se Cristiano Ronaldo v legendárním Fotbalový Dresy č. 7 postavil a pomohl AL Nassrovi, kterému zbývalo jen 10 hráčů, vyrovnat skóre v 74. minutě hry. V 97. minutě prodloužení skóroval Ronaldo hlavou a pomohl AL Nassr k neuvěřitelnému obratu 2:1. Ve 111. minutě Ronaldo utrpěl zranění kolene a byl vystřídán. Naštěstí na poslední chvíli vyrazili spoluhráči, aby převahu udrželi až do konce. Od 0-1 do 2-1 ukázal 38letý Ronaldo neústupného bojovného ducha a stal se největším přispěvatelem k šampionátu AL Nassra. Ronaldo zároveň získal Zlatou kopačku této akce perfektním výkonem 6 branek v 6 zápasech. Přestože je Ronaldo daleko od mainstreamové evropské arény, stále přiváděl své spoluhráče a všechny fanoušky k šílenství svým vynikajícím výkonem a vedením. Gratuluji Ronaldo!