Home / Romelu Lukaku Cílevědomě Chce Nosit Dres S číslem 9

Romelu Lukaku Cílevědomě Chce Nosit Dres S číslem 9

Loni Juventus utratil 70 milionů eur, aby podepsal Dušana Vlahoviće. Vzdá se tým po pouhém roce připojení? Proslýchá se, že Juventus je ochoten prodat Dušana Vlahoviće výměnou za kapitálové operace, aby získal Romelu Lukaku. Juventus by neměl být tak hloupý, aby se vzdal 23letého mladého hráče za 30letého. Dušan Vlahović v současnosti nosí Juventus Dresy s číslem 9, což je číslo, které chce Romelu Lukaku.

Soudě podle údajů, že Dušan Vlahović loni přestoupil do Juventusu, vstřelil 17 gólů ve 42 zápasech. Taková data nejsou vynikající, ale nejsou tak špatná, jak si představovali. Dušan Vlahović je přeci jen velmi mladý a potřebuje více času na získávání zkušeností. Loni se Romelu Lukaku vrátil do Interu a po ztrátě Fotbalové Dresy s číslem 9 si oblékl číslo 90. Možná se v té době změnila mentalita Romelua Lukakua, zase neměl číslo, které chtěl.

Když se podívám zpět na kariérní zkušenosti Romelua Lukakua, je to protimluv. Romelu Lukaku se připojil k Chelsea a Interu dvakrát a jeho mentalita vůbec netuší, že je loajální k týmu. Nyní Inter dále jedná o přestupu s Chelsea pro Romelua Lukakua, ale když se záležitost blíží, hráč lituje, že se nechce připojit k týmu. Po tomto incidentu je nemožné, aby se Romelu Lukaku znovu vrátil do Interu, kde tedy bude jeho další kariéra?