Home / Jordan Henderson, Zkušený Kapitán, Který Hrál Za Liverpool 12 Let, Tým Opouští

Jordan Henderson, Zkušený Kapitán, Který Hrál Za Liverpool 12 Let, Tým Opouští

Co se letos stalo s fotbalisty? Všichni vstoupili do Saúdské ligy za vysoké platy. Nedávno také kapitán Liverpoolu Jordan Henderson souhlasil se zapojením do spolupráce Saudi Dammam. Sundá si Fotbalové Dresy s číslem 14 a zvolí odchod. Jordanu Hendersonovi zbývají dva roky smlouvy s Liverpoolem a může se rozhodnout u týmu zůstat. Možná Jordan Henderson ztratí své místo hlavní síly poté, co viděl Liverpool drahé posily Dominika Szoboszlaie a Alexise Mac Allistera.

Místo střídajícího hráče je lepší rozvíjet se v týmu, který může hrát dál. Aktuální přestupová hodnota Jordana Hendersona je 10 milionů eur a Liverpool je stále velmi ochotný ho prodat, aby tento fond získal. Když si vzpomenete na scénu, kdy Jordan Henderson převzal pásku bývalého kapitána Stevena Gerrarda, je to již osm let. Nyní je Gerrard hlavním trenérem spolupráce Saudi Dammam a je ochoten s ním spolupracovat i Jordan Henderson.

Čas letí a Jordan Henderson nosí Liverpool Dresy už 12 let. Během tohoto 12letého období pomohl Jordan Henderson Liverpoolu získat zpět titul Premier League a titul Ligy mistrů, jak si přál. Nyní je na čase, aby si na konci kariéry našel život, který je pro něj vhodnější. Jordan Henderson sledoval, jak dobří spoluhráči odcházejí jeden po druhém, a také velmi dobře znal konec své situace, ale nyní se to stalo o dva roky dříve.