Home / Luka Modrić Přichází O Vedoucí Chorvatskou Fotbalovou Reprezentaci Na Mistrovství

Finále Ligy národů UEFA skončilo, chorvatská fotbalová reprezentace prohrála se španělskou fotbalovou reprezentací až po penaltách. Luka Modrić toužil dovést chorvatskou fotbalovou reprezentaci k jejímu prvnímu mistrovství, ale nepodařilo se mu přinést titul fanouškům a spoluhráčům. Fotbalove Dresy s číslem 10 Luky Modriće vždy dává fanouškům naději, ale jeho věk se stal největší překážkou.

Finále mistrovství světa ve fotbale 2018 proslavilo chorvatskou fotbalovou reprezentaci a jsou největšími černými koňmi v soutěži. Fotbalový tým mužů Francie s lepšími hráči však porazil chorvatskou fotbalovou reprezentaci 4:2, Luka Modrić a mnoho veteránů způsobili, že fanoušci národního týmu byli hrdí. Fanoušci chorvatské fotbalové reprezentace hráčům nevyčítali, že nedokázali vyhrát šampionát, vicemistr je pro ně největší odměnou. Na mistrovství světa ve fotbale 2022 chorvatská fotbalová reprezentace úspěšně postoupila na druhé místo ve skupině. V penaltovém rozstřelu porazili fotbalovou reprezentaci Japonska a fotbalovou reprezentaci Brazílie. Chorvatská fotbalová reprezentace podlehla v semifinále 0:3 fotbalové reprezentaci Argentiny, která pod vedením Lionela Messiho získala titul mistra světa ve fotbale. Poté chorvatská fotbalová reprezentace porazila marockou fotbalovou reprezentaci 2:1 a Luka Modrić dovedl tým k zisku třetího místa na mistrovství světa ve fotbale.

Dresy Chorvatsko byl vždy nejinspirativnějším zástupcem pro fanoušky po celém světě, ale co jim chybí, je mistrovská čest. Liga národů UEFA je nejblíže chorvatské fotbalové reprezentaci k vítězství v šampionátu, ale výsledkem hry je, že prohrála se španělskou fotbalovou reprezentací. Luka Modrić i zasloužilí hráči národního týmu touží po šampionátech a kouzlo žádných šampionátů nezlomí. Luka Modrić má v Realu Madrid příliš mnoho mistrovských poct, ale je škoda, že nezískal šampionát v chorvatské fotbalové reprezentaci.