Home / Manchester City Dává Každému Hráči Možnost Svobodné Volby

Manchester City Dává Každému Hráči Možnost Svobodné Volby

Manchester City v podstatě dokončil připojení Joska Gvardiola a Pep Guardiola cítí, že jméno hráče je velmi esteticky příjemné. Letní posily ještě neskončily a mnoho týmů zírá na další vynikající hráče Manchesteru City, takže Pep Guardiola se stále nemůže uklidnit. Poté, co Ousmane Dembélé opustil FC Barcelona, Xavi začal plánovat znovu podepsat BERNARDA SILVA. Po odchodu několika veteránů Manchesteru City si Pep Guardiola nepřeje, aby z týmu nadále odcházeli žádní hráči. Teď jen neví, jakou mentalitu má BERNARDO SILVA.

Manchester City téměř potvrdil příchod Joska Gvardiola a tým to oznámí během následujících 24 hodin. Pep Guardiola uvedl, že spojení Joska Gvardiola nemá vliv na počet vystoupení obránců Kylea Walkera a Aymerica Laporteho. S každým hráčem v Manchester City Dresy bude zacházeno spravedlivě. V Manchesteru City rázně, schopné hráče dokáže trenér ocenit a dále kultivovat.

Fanoušci, kteří sledují Manchester City, vědí, že za posledních deset let se mezi týmem a hráči stalo jen velmi málo nepříjemných věcí. Hráči důvěřují manažerskému systému Manchesteru City a tým také respektuje tvrdou práci každého hráče. Dokud je hráč ochoten oblékat Fotbalové Dresy a zůstat v Manchesteru City, pak tým udělá vše pro to, aby kultivoval jeho růst. Pokud hráč není ochoten zůstat v Manchesteru City, pak tým a hráč také pokojně ukončí smlouvu, aniž by tím zdržovali vzájemnou budoucnost.