Home / Ronaldo Se Stal Bohem Války V Portugalsku!

Ronaldo Se Stal Bohem Války V Portugalsku!

Tolik očekávaný Ronaldo konečně zahájil první zápas mistrovství světa v Kataru! Cristiano Ronaldo nosí dresy Portugalskoje zasloužené „Portugalské“ světlo. Splnil očekávání, nastoupil do zápasu na 88 minut a vstřelil jím vytvořený pokutový kop, čímž se stal prvním člověkem v historii, který vstřelil gól na pěti po sobě jdoucích mistrovstvích světa. Portugalsko nakonec dovedlo k vítězství 3:2 nad Ghanou.

Poté, co Portugalsko v tomto zápase vedlo 3:1, trenér týmu vystřídal Ronalda předem. Brzy poté, co byl vyměněn Ronaldo, se Portugalsko stalo zmateným a skóroval soupeř Ghana. Není těžké vidět, že Ronaldova role se v Portugalsku nepromítá jen do technické, ale i duchovní roviny, neexistuje hráč, který by ji mohl nahradit.

Toto je Ronaldo, který nosí fotbalový dresod Evropského poháru v Portugalsku v roce 2004 a vstřelil góly v deseti po sobě jdoucích Světových sériích. Ronaldo, který je tak silný a sebedisciplinovaný, ukázal, jaký je skutečný silný muž. Pořád je to tenkrát ten kudrnatý kluk z Madeiry a nikdy se nezměnil!