Home / Luis Suárez Se Loučí S Mistrovstvím Světa Ve Fotbale V Slzách

Luis Suárez Se Loučí S Mistrovstvím Světa Ve Fotbale V Slzách

Letošní mistrovství světa ve fotbale je předurčeno k tomu, aby zarmoutilo mnoho veteránů, kteří nedokázali pomoci národnímu týmu k postupu do vyřazovací části. Tři zápasy ve skupinové fázi byly testem pro 32 národních týmů. Poslední šanci bohužel nevyužila ani fotbalová reprezentace Uruguaye. Luis Suárez se loučil s mistrovstvím světa ve fotbale v slzách a jeho s číslem 9 Dresy Uruguay je také plný smutku.

Četní fanoušci národního týmu se vysmívali, že italská fotbalová reprezentace letos vynechala mistrovství světa ve fotbale, ale nyní bude 16 národních týmů chybět také v 16 nejlepších zápasech. Podobně se na začátku skupinové fáze střetli i němečtí fotbaloví reprezentanti s fotbalovou reprezentací Argentiny, v prvním utkání je porazili soupeři. Německá fotbalová reprezentace však byla ve třetím kole ve stejné situaci jako fotbalová reprezentace Uruguaye. Oba své soupeře porazili, ale postup jim unikl. Slzy Luise Suáreze byly posledním mistrovstvím světa ve fotbale v jeho kariéře, jeho a Edinson Cavani poslední šance být spoluhráči. Nejkontroverznější je rozhodování rozhodčího pro hru. Videorekordér nebyl schopen vynést spravedlivý rozsudek pro hráče. Hlavním důvodem je, že se rozhodčí vůbec nepodíval na videorekordér a fotbaloví reprezentanti Uruguaye byli po zápase nespokojení.

Kariéra Luise Suáreze byla velmi úspěšná, ale jeho poslední přání nebylo splněno. To, co bude fanouškům nejvíce chybět, je kombinace Luise Suáreze, Lionela Messiho a Neymara, kteří mají všichni stejný Dresy FC Barcelona . Fanoušci Luise Suáreze se nakazili jeho pláčem, nechtěli, aby byl jejich idol smutný. Výsledek hry je ale předurčen k tomu, aby poražený národní tým mrzel. Stadion mistrovství světa ve fotbale je dějištěm, kde se veteráni loučí s fanoušky národního týmu.