Home / Nejhorší Situace Pro Neymara A Fotbalovou Reprezentaci Brazílie

Nejhorší Situace Pro Neymara A Fotbalovou Reprezentaci Brazílie

Neymar neoznámil, že letošní mistrovství světa ve fotbale bude konečnou fází, a o čtyři roky později má stále šanci vyzvat. Hvězda brazilské fotbalové reprezentace Pelé vydala zprávu, aby povzbudila Neymara, aby odpovídal jeho gólům v brazilské fotbalové reprezentaci. Byl také svědkem Neymarova růstu. Letos Neymarovy slzy znovu zalily Dresy Brazílie a musel čelit situaci, že národnímu týmu uteklo semifinále.

O čtyři roky později měl Neymar stále možnost objevit se na mistrovství světa ve fotbale, ale nemohl vidět mnoho známých soupeřů. Lionel Messi, Luka Modrić, Luis Suárez, Thomas Müller, Manuel Neuer atd., ti všichni se příštího mistrovství světa ve fotbale nebudou moci zúčastnit. Loni Neymar prohrál s argentinskou fotbalovou reprezentací ve finále Copa América a unikl mu první mistrovský titul národního týmu. Po zápase se Neymar na hřišti hořce rozplakal a Lionel Messi převzal iniciativu, aby ho objal a utěšil. Bez ohledu na to, jak dobrý je Neymar ve hře, stále je to dítě, které nevyrůstá. Plakal po finále Ligy mistrů UEFA, plakal po finále Copa América, plakal po čtvrtfinále mistrovství světa ve fotbale.

Osobní schopnosti Neymara jsou vynikajícím hráčem, ale jeho mistrovské vyznamenání a osobní vyznamenání v jeho kariéře jsou nedostatečné. Neymarovo vrcholné období bylo stále v La Lize a jeho Dresy FC Barcelona přinesl nejvíce mistrovských poct v jeho kariéře. Neymar i brazilská fotbalová reprezentace však musí čelit nejhorší situaci a jejich národní tým má stále šanci se ukázat. Mistrovství světa ve fotbale je velmi skvělá událost, vyvolalo jásot a oslavy příliš mnoha lidí a také přineslo lítost a slzy příliš mnoha lidí.