Home / Tato Konečná Porážka Rozplakala Luku Modriće

Tato Konečná Porážka Rozplakala Luku Modriće

Luka Modrić byl v roce 2018 ještě velmi mladý. Po pěti letech nepřetržitého honby za šampionátem je jeho tvář zjevně pokryta vráskami, které za sebou zanechaly roky. V posledních pěti letech vedl Luka Modrić Chorvatsko, aby znovu a znovu soutěžilo v různých soutěžích národního týmu, ale nakonec se všichni zastavili na třetím a druhém místě. Vzhledem k tomu, že mistrovství světa v Rusku v roce 2018 dalo Lukovi Modrićovi naději, že bude stíhat šampionát, byl také v posledních pěti letech pod velkým tlakem.

Koneckonců, bez očekávání není zklamání, a jakmile je naděje přijata, přijde zklamání. V tomto finále Evropské ligy UEFA byl Luka Modrić naprosto zklamaný. Plakal přímo ve svém propoceném Dresy Chorvatsko . Roky neustálého pronásledování, Luku Modriće zasáhlo semifinále, nevěděl, jak prorazit? Nálada Luky Modriće může být nyní velmi podobná té, jakou měl tehdy Messi. Bez ohledu na to, jak moc se snažil, prostě nemohl získat čest na mistrovství republiky.

Zatímco si Luka Modrić zakrýval uplakanou tvář rukama na lavičce, dav v Fotbalové Dresy s číslem 10 plakal. Chápali nezištnou oddanost Luky Modriće a jeho silná víra nakonec nemohla odolat slzám ztráty. Spoluhráči sedící vedle něj se neodvážili utěšovat kapitána Luku Modriće, jen doufali, že si svůj vnitřní tlak vybije pláčem. Sedmatřicetiletý Luka Modrić běžel ve dvou zápasech šíleně skoro 120 minut, ale bohužel stále nedokázal uskutečnit svůj sen pomoci národnímu týmu vyhrát šampionát.