Home / Lautaro Martínez Znovu Našel Spoluhráče Marcuse Thurama

Lautaro Martínez Znovu Našel Spoluhráče Marcuse Thurama

V tomto kole Interu ohromil všechny diváky dalekonosný gól Lautara Martíneze. V osmi kolech Serie A vstřelil Lautaro Martínez 10 gólů. Lautaro Martínez vždy dával více gólů z bezprostřední blízkosti, ale góly z dálky se mu daří jen málokdy. Nyní s Interem v horké formě se Lautaro Martínez proměnil ve všestranný bodovací stroj.

Poté, co Lautaro Martínez přišel o parťáka Romelua Lukakua, znovu se seznámil s novým týmovým kolegou Marcusem Thuramem. Marcus Thuram se právě letos v létě připojil k Inter Milán Dresy a chce dostat více příležitostí k účinkování v Serii A. Poté, co Mönchengladbach v posledních dvou letech postupně ztratil výhodu v Bundeslize, rozhodl se Marcus Thuram po vypršení smlouvy odejít.

Poté, co Inter loni opět postoupil do finále Ligy mistrů, viděl Marcus Thuram v tomto týmu naději na kariérní rozvoj. Původně to, co chtěl Marcus Thuram nejvíce nosit, byl Real Madrid Dresy , ale bohužel cítil, že se tento tým prozatím nebude moci připojit. Real Madrid měl vždy absolutní výběr, jen málo hráčů se mohlo připojit podle vlastních podmínek. Marcus Thuram může jen doufat, že po příchodu do Interu může ukázat svou sílu, pak pravděpodobně přitáhne pozornost Realu Madrid.