Home / Detsky Dres Ronaldo Bayern Je V Procesu Doplňování Týmu

Detsky Dres Ronaldo Bayern Je V Procesu Doplňování Týmu

Dětské Dresy Ronaldo  Bayern je v procesu doplňování týmu. Podpisy jako Niklas Sule, Kingsley Coman a Serge Gnabry jsou navrženy tak, aby drasticky snížily průměrný věk týmu a inkasování Lewandowského by jim dalo příležitost zásobit se na dvou nebo možná třech pozicích a zároveň získat náhradu.

V první řadě to byla dohoda století dostat ho zdarma, ale každý nový hráč, kterého dostanou na jeho místo, je bude stát.

Zdá se, že Timo Werner je čekajícím hráčem Bayernu. Možná měl těžký začátek roku 2018 – stejně jako jeho klub RB Leipzig –, ale když je ve formě, má schopnost vést linii i v klubu, jako je Bayern.

Bayern se tedy může považovat za na křižovatce s Lewandowskim. Nechávají si ho tak, jak je - za stejné peníze a se stejným datem vypršení platnosti? Obnoví se a zvýší mu plat, když mu bude 30, 31, 32 a jeho vrchol se může neustále zužovat? Nebo to risknou a dají ho na trh?

Sám Lewandowski vyložil karty na stůl tím, Dětské Fotbalový Dresy  že zahodil svého agenta, v příštích několika měsících bude čas, aby Bayern ukázal ruku.