Home / Dětské Fotbalové Dresy Real Madrid Romelu Lukaku říká,

Dětské Fotbalové Dresy Real Madrid Romelu Lukaku říká,

Dětské Fotbalové Dresy Real Madrid  Romelu Lukaku říká, že je jedním z pěti nejlepších útočníků na světě.

Belgický reprezentant od té doby, co odešel z Manchesteru United do Interu, od té doby, co odešel z Manchesteru United do Interu, vstřelil 35 gólů v roce 2020 a v této sezóně stál v čele soutěže o titul v Serie A.

Agent Federico Pastorello nedávno prohlásil, že Lukaku se stal nejlepším útočníkem na světě, zatímco bývalý útočník Interu Christian Vieri řekl, že ani Robert Lewandowski by po boku Antonia Conteho nevstřelil tolik gólů.

Článek pokračuje níže Tipy redaktorů Messi může posunout pomalý start PSG za sebe s hlavní rolí proti Realu Madrid "Uvidí, kdo jsme!" - Cancelo, Dias, Bernardo a Ederson se vracejí do Benfica-Sporting rivalita s Man City Změna pozice a rozhovory s Rangnickem - Jak Sancho našel svou formu na Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Stane se bývalý muž z Man City Wonderkid „novým Sanchem“ “ v Dortmundu? Lukaku zatím v této sezóně vstřelil 11 gólů ve 13 zápasech Serie A, včetně šesti v posledních sedmi.

Na otázku Sport/Voetbalmagazine, zda si myslí, že by si zasloužil označení v první pětce, Lukaku neměl čas na falešnou skromnost.

"Nyní? V posledních pěti měsících ano,“ řekl. "Nechci tuto skupinu hodnotit od jedné do pěti, ale právě teď jsem její součástí."

Navzdory tomu, že Lukaku posunul svou Fotbalové Dresy Komplety  hru na San Siro pod Conteho do nových výšin, chtěl ocenit Jose Mourinha a Roberto Martinez za jejich role v jeho vývoji.