Home / Dětské Dresy Real Madrid Roberto Firmino Je I Nadále Trnem

Dětské Dresy Real Madrid Roberto Firmino Je I Nadále Trnem

Dětské Dresy Real Madrid  Roberto Firmino je i nadále trnem v oku Arsenalu, přičemž útočník Liverpoolu natáhl v posledním setkání obou týmů působivý osobní rekord.

Brazilec si v průběhu let vytvořil proti Gunners zvyk vsítit do sítě a v neděli byl zpět mezi brankami na Anfieldu.

Potřeboval méně než 17 minut, aby znovu pronásledoval Arséna Wengera v krušném zápase Premier League, kde si 25letý hráč užil další zápas proti svému oblíbenému nepříteli.

Článek pokračuje níže Tipy redaktorů Messi může posunout pomalý start PSG za sebe s hlavní rolí proti Realu Madrid "Uvidí, kdo jsme!" - Cancelo, Dias, Bernardo a Ederson se vracejí do Benfica-Sporting rivalita s Man City Změna pozice a rozhovory s Rangnickem - Jak Sancho našel svou formu na Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Stane se bývalý muž z Man City Wonderkid „novým Sanchem“ “ v Dortmundu? 4 - Roberto Firmino nyní vstřelil čtyři góly v pěti zápasech Premier League proti Arsenalu, více než proti kterémukoli jinému soupeři. Očekávaný. pic.twitter.com/4ZPa6MITa1

— OptaJoe (@OptaJoe) 27. srpna 2017 Firmino prolomil patovou situaci na Dresy Na Fotbal Dětské  Merseyside a jasný začátek Liverpoolu jim umožnil otevřít skóre.

Joe Gomez si našel prostor na pravé straně, než vyrazil centr do srdce pokutového území.