Home / Noční Můra Německého Týmu!

Noční Můra Německého Týmu!

Německý fotbalový svaz utratil 100 milionů jenů a zaplatil za jídlo a ubytování, aby pozval japonský tým na přátelský zápas, v naději, že zlepší mentalitu a výkon národního týmu porážkou Japonska. Japonský tým však nakonec porazil německý tým 4-1, což opět způsobilo frustraci německému týmu.

Tato katastrofální porážka byla nepochybně ostudou německého fotbalu a Flick se stal prvním německým trenérem, který byl vyhozen. Němečtí fotbaloví fanoušci jsou zuřiví, protože německý mužský basketbalový tým právě poprvé vyhrál mistrovství světa! Někteří fanoušci dokonce požádali o zrušení turnaje. utkání proti Francii, jinak by galští kohouti vyhráli šest zápasů v řadě! Naopak japonský obránce Takehiro Tomiyasu, který také nosí Arsenal Dresy , po porážce německého týmu řekl, že japonský tým by měl být schopen postoupit do čtvrtfinále na příštím mistrovství světa.

Japonský tým odehrál na mistrovství světa mnoho klasických bitev se svým klasickým modrým obrazem Fotbalové Dresy . Již není považován za „rozčileného“ a přitahuje pozornost celého fotbalového světa. Důležitější je, že japonský tým už má silnou Po postupném porážce Německa a Španělska se zdá, že se japonský tým nebojí znovu bojovat proti mocným evropským a americkým nepřátelům.