Home / Dětský Dres Messi Fanoušci Seattle Sounders Nyní Mají

Dětský Dres Messi Fanoušci Seattle Sounders Nyní Mají

Dětské Dresy Messi  Fanoušci Seattle Sounders nyní mají perfektní nápoj ke konzumaci, když sledují průběh play off svého týmu MLS.

Three Magnets Brewing, pivovar se sídlem v Olympii, Washington, nedávno vydal IPA s názvem „Deuce Juice“ na počest hvězdy Sounders Clinta Dempseyho, kterému se přezdívá „Deuce“ a nosí číslo 2.

Mám můj. #deucejuice #2 pic.twitter.com/KDvIZDJ0XD

— Heather Stewart?? (@HeatherEBFG) 9. listopadu 2017 Dempseyho klub nedávno postoupil do finále Západní konference, kde se střetne s týmem Dynama z Houstonu, které v konferenčním semifinále porazilo arcirivalu Seattlu Portland.

Tipy redaktorů Messi může posunout pomalý start PSG za sebe s hlavní rolí proti Realu Madrid "Uvidí, kdo jsme!" - Cancelo, Dias, Bernardo a Ederson se vracejí do Benfica-Sporting rivalita s Man City Změna pozice a rozhovory s Rangnickem - Jak Sancho našel svou formu na Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Stane se bývalý muž z Man City Wonderkid ‚novým Sanchem “ v Dortmundu? Pokud tato nedůstojnost fanouškům Portlandu nestačila, několik z nich nedávno zjistilo, že se Deuce Juice prodává poblíž domovského stadionu klubu Providence Park.

Na Facebooku společnost Three Magnets Fotbalové Dresy Levně  Brewing reagovala na video fanouška z Portlandu, který si zřejmě koupil plechovku Deuce Juice s úmyslem rozbít ji o chodník.