Home / Warren Zïre-Emery Je Vůbec Nejmladším Hráčem Paris Saint-Germain

Warren Zïre-Emery Je Vůbec Nejmladším Hráčem Paris Saint-Germain

Současný Paris Saint-Germain je ztělesněním mužského fotbalového týmu France National a mnoho hráčů tohoto týmu bylo vybráno na soupisku národního týmu. Příležitost být v budoucnu vybrán na soupisku národního týmu bude mít i mladý Warren Zïre-Emery. Je nejmladším hráčem, který se objevil v Paris Saint-Germain. Fotbalove Dresy s číslem 33 je číslo, které zvolil Warren Zïre-Emery v Paris Saint-Germain. Je velmi rád, že je členem prvního týmu.

Největší změnou pro Paris Saint-Germain je letos příchod hlavního trenéra Luise Enriqueho, který je zároveň bývalým hlavním trenérem španělské fotbalové reprezentace. Hlavní trenér Luis Enrique, který trénuje Paris Saint-Germain, je ekvivalentem trénování francouzského národního fotbalového týmu mužů a bude v klubu soutěžit o mistrovské ocenění. Warren Zaïre-Emery je jedním z hráčů na radaru hlavního trenéra Luise Enriqueho, již talentovaného záložníka Francie. Jeho výkon přitahuje pozornost mnoha fanoušků. Nejen, že vytvořil nový rekord pro nejmladší vystoupení v historii týmu, ale také vytvořil nový rekord pro nejmladšího střelce gólu ve věku 16 let. Paris Saint-Germain se v minulé sezóně v Lize mistrů UEFA znovu střetl s FC Bayern München, a Warren Zïre-Emery byl jedním z hráčů základní sestavy. Stal se nejmladším startujícím v historii vyřazovacích bojů Ligy mistrů UEFA a jeho výkon ve hře sklidil potlesk fanoušků.

Warren Zïre-Emery spoléhal na svůj talent, aby získal pozornost Paris Saint-Germain, a stal se také spoluhráči s mnoha slavnými hráči. Warren Zaïre-Emery může hrát na více pozicích ve středu zálohy, což je velmi výhodné pro taktiku trenéra Enriqueho. Warren Zïre-Emery po skórování políbil Dresy Paris Saint-Germain , což byl jeden ze způsobů, jak vyjádřil svou radost. Warren Zïre-Emery má vynikající běžecké schopnosti a pokud bude nadále fit, bude špičkovým záložníkem.