Home / Dres Psg Mbappe Od Té Doby, Co Byl Fotbal V Anglii

Dres Psg Mbappe Od Té Doby, Co Byl Fotbal V Anglii

Dresy Psg Mbappe  Od té doby, co byl fotbal v Anglii v polovině března pozastaven, se kolem ženské hry objevilo nespočet otázek a obav.

V dubnu FIFPro vydala zprávu, která se zabývá důsledky, kterým bude ženský fotbal čelit v důsledku pandemie koronaviru.

„Existenční hrozba“ byla dvě slova, která okamžitě vyskočila ze stránky.

Článek pokračuje níže Tipy redaktorů Messi může posunout pomalý start PSG za sebe s hlavní rolí proti Realu Madrid "Uvidí, kdo jsme!" - Cancelo, Dias, Bernardo a Ederson se vracejí do Benfica-Sporting rivalita s Man City Změna pozice a rozhovory s Rangnickem - Jak Sancho našel svou formu na Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Stane se bývalý muž z Man City Wonderkid „novým Sanchem“ “ v Dortmundu? Mohou kluby přežít pozastavení na dobu neurčitou? Uvidí ti, kteří jsou přidruženi k jejich mužským týmům, snížení finančních prostředků? Jak se kluby vypořádají s tím, že většině hráčů končí smlouvy na konci května? Jak tak dlouhá pauza naruší rostoucí zájem o hru?

AFC Fylde, jehož mužský tým hraje v páté řadě, nedávno oznámil rozpuštění svého ženského týmu, který od roku 2016 hrál pod jménem klubu ve třetí řadě.

Tato zpráva přišla pouhý měsíc poté, co klub Fotbalové Dresy Německo  vydal prohlášení: „Nepochybujte, že AFC Fylde je z celého srdce oddán svému ženskému týmu a zajistí, že zůstane součástí klubu.