Home / Trenér José Mourinho Vrací Paulu Dybalovi Sebevědomí

Trenér José Mourinho Vrací Paulu Dybalovi Sebevědomí

Paulo Dybala chyběl v sestavě Copa América, ale dostal se na mistrovství světa ve fotbale. Hlavní trenér argentinské fotbalové reprezentace Lionel Scaloni napsal jméno Paulo Dybala do reprezentace a je velmi rád, že může hrát za národní tým. Paulo Dybala líbá Dresy Argentina , se kterou vyhrál mistrovství světa ve fotbale.

Vynikající výkon Paula Dybaly ve finále mistrovství světa ve fotbale je neoddělitelný od důvěry trenéra AS Řím Josého Mourinha. I když je hlavní trenér José Mourinho zpovídán médii, nedokáže skrýt svou lásku k Paulu Dybalovi. Loňské léto bylo nejnižším obdobím kariéry Paula Dybaly. Nedosáhl prodloužení smlouvy s Juventusem a rozhodl se odejít. A trenér AS Řím José Mourinho pozval Paula Dybalu, aby se připojil, a ten se připojil k novému týmu jako volný hráč. Paulo Dybala neopustil známou Serii A, jen pokračoval v hraní v jiném týmu. Dříve byl Paulo Dybala zpochybňován fanoušky kvůli jeho špatnému výkonu a jeho zranění také způsobilo vážný pokles jeho stavu. To je také důvod, proč Juventus nemohl poskytnout prodloužení smlouvy, neviděl budoucí potenciál Paula Dybaly.

Paulo Dybala zahájil vlastní uvítací ceremoniál po dokončení své nové smlouvy. Viděl jásot nespočtu fanoušků v Dresy AS Řím . Ambiciózní hlavní trenér José Mourinho, který dal Paulu Dybalovi šanci se ukázat. Paulo Dybala se postupně prosadil v AS Řím a také se dočkal úspěšného výběru do kádru argentinské fotbalové reprezentace. Už vyhrál mistrovství světa ve fotbale a po návratu do Serie A touží pomoci AS Řím vyhrát titul Serie A.