Home / Alvarez Nastoupil Jako Náhradník A Během 10 Minut Přispěl 1 Gólem A 1 Asistencí.

Po začátku nové sezóny Manchester City jednou dosáhl vynikajícího rekordu, když vyhrál 7 zápasů ve všech soutěžích. Nicméně v posledních dvou zápasech Manchester City vstoupil do stagnace a prohrál s Newcastle United a Wolves. V právě skončeném druhém kole skupinové fáze Ligy mistrů však Manchester City mimo domov vyzval Lipsko. 18letý Rico Lewis asistoval Fodenovi u prvního gólu. Lipsko jednou srovnalo skóre. Haaland promarnil mnoho příležitostí. Alvarez nastoupil jako náhradník. On i Doku přispěli na poslední chvíli gólem a asistencí, aby týmu pomohli zpečetit vítězství. Manchester City nakonec venku porazil Lipsko 3:1 a pevně se umístil na prvním místě tabulky. V tomto zápase Alvarez v Dresy Manchester City s číslem 19 nastoupil jako náhradník v 79. minutě a přispěl 1 gólem a 1 asistencí. Podle statistik je Alvarez prvním hráčem za uplynulou dekádu, který nastoupil jako náhradník po 75. minutě zápasu Ligy mistrů a střílel góly a asistence v základní hrací době. Jeho vzhled dá se říci, že zcela změnil situaci na kurtu. Pod vedením Guardioly je jeho výkon stále vynikající a dal týmu příležitost skórovat téměř pokaždé, když se v této sezóně objeví v Lize mistrů. Ať už z hlediska statistik nebo výkonu na hřišti, Alvarez v lidech zanechal hluboký dojem. Není pochyb o tom, že Alvarezův Fotbalový Dresy byl vyzvednut a vyzvednut fanoušky! Ve 12 zápasech, které v této sezóně odehrál za Manchester City, Alvarez efektivně přispěl 6 góly a 5 asistencemi. Umí přispívat asistencemi, góly, organizovat útoky a dávat nádherné volné kopy. Alvarez nepřestává lidi překvapovat. Jedinečné kouzlo a síla, kterou ukázal, činí lidi plné neomezených očekávání ohledně jeho budoucího rozvoje.