Home / Dětské Fotbalové Dresy Klubů Koscielny Je V Arsenalu Od

Dětské Fotbalové Dresy Klubů Koscielny Je V Arsenalu Od

Dětské Fotbalové Dresy Klubů  Koscielny je v Arsenalu od roku 2010 a v této sezóně se po 10 měsících kvůli prasklému Achilles dostal zpět do plné kondice.

Třiatřicetiletý hráč má stále rok do konce své současné smlouvy, ale je otevřený nové výzvě – s tureckým Fenerbahce jedním z několika klubů, o kterých se věří, že mají zájem

Fotbalový ředitel Fenerbahce, Damien Comolli, cestoval minulý týden do finále Evropské ligy v Baku kvůli rozhovorům o přestupu, přičemž na programu měl být i záložník Mohamed Elneny.

Návrat do Francie by mohl být pro Koscielného variantou, přičemž ve hře je prý i německý Bayer Leverkusen.

Monreal má mezitím také rok do konce smlouvy poté, co Arsenal využil opci na prodloužení jeho hostování během druhé poloviny minulé sezóny.

Ale vzhledem k tomu, že Emery se chce v příští sezóně vrátit k ploché čtyřce a také se snaží snížit věk svého týmu, Arsenal by byl ochotný nechat Monreal odejít, pokud by přišla přijatelná nabídka.

Dalším hráčem, kterému by mohlo být Fotbalové Dresy Dětské  dovoleno odejít, je Calum Chambers, a to i přes to, že 24letý hráč si užil skvělé období na hostování ve Fulhamu.