Home / Unai Emery Mění Jmění Aston Villy

Unai Emery Mění Jmění Aston Villy

Po třech letech se Unai Emery vrátil do Premier League v Aston Villa Dresy . Unai Emery konečně dostal zpět pokoření Arsenalu před třemi lety jednou hrou. Když se Unai Emery dozvěděl, že ho chce Aston Villa pozvat na trenérskou dráhu, byl ve svém srdci nepopsatelně šťastný. Při vzpomínce na dobu, kdy byl Unai Emery nucen před třemi lety svléknout Arsenal Dresy , měl slzy v očích.

Unai Emery se v roce 2022 vrací do Premier League, nejkonkurenceschopnější soutěže v soutěži, zatímco Aston Villa čelí riziku vstupu do sestupové zóny. Po půl sezóně nepřetržité tvrdé práce Unaie Emeryho Aston Villa konečně postoupila na sedmé místo v Premier League a ukončila tak plán sezóny 2022-23. V sezóně 2022-23 je Unai Emery vděčný za tuto příležitost, která mu umožňuje plně porozumět každému hráči bez velkého tlaku.

Aby se Unai Emery lépe připravil na rozpis sezóny 2023-24, nenabral velké množství vynikajících hráčů. Ostatně finanční prostředky týmu jsou omezené. Bez velkého množství peněz na podepsání vynikajících hráčů Unai Emery právě naverboval dva vynikající hráče, kteří trénovali Moussa Diaby a Pau Torres, aby se připojili. Unai Emery věří, že každý hráč má potenciál, jen ještě netrénoval, aby byl nejlepší. Poté, co Unai Emery přidal několik hráčů do původní sestavy, Aston Villa se stala zrodem dalšího silného týmu v Premier League.