Home / Dortmund Porazil Newcastle United 2:0 A Dostal Se Do čela Skupinové Tabulky Ligy Mistrů

Skupina F skupiny smrti Ligy mistrů zahájila soutěž. Dortmund se doma utkal s Newcastlem United. Dortmund góly Phila Krugera a Brandta porazil Newcastle United 2:0. Dortmund aktuálně vede skupinu se 7 body, ale největší bodový rozdíl mezi těmito čtyřmi týmy jsou pouhé 3 body. Situace kvalifikace do skupiny je stále velmi napjatá. Minulý víkend Dortmund utrpěl katastrofální porážku 0:4 v El Clasicu proti Bayernu, zatímco Newcastle nečekaně uštědřil Arsenalu první ligovou porážku 1:0. Soudě podle situace obou týmů je stav Dortmundu znepokojivý. Jakmile však zápas začal, hráči v Dresy Borussia Dortmund zahájili divokou ofenzívu za jásotu bezpočtu domácích fanoušků. A v prvním poločase sehráli úžasnou spolupráci. Gól Phila Krugera pomohl týmu k jednobrankovému vedení. Ve druhém poločase vstřelil z protiútoku další branku Brandt. Tento zásadní boj byl nakonec úspěšně vyhrán. Vítězství v tomto zápase bylo vzrušující pro fanoušky Dortmundu, kteří byli hrdí na výkon svého týmu. Nespočet fanoušků mával žlutými Fotbalové Dresy , aby podpořili a povzbudili svůj milovaný tým. V dalším kole se Dortmund utká s AC Milán, který porazil právě Paris Saint-Germain. Situace kvalifikace do skupiny nemusí být odhalena až do závěrečného kola. Věřím však, že v budoucích zápasech bude Dortmund i nadále spoléhat na svou výjimečnou sílu a neutuchající úsilí, aby získal více ocenění v Lize mistrů.