Home / Dětský Dres Messi Pep Guardiola Byl 11letý Chlapec Vyrůstající

Dětský Dres Messi Pep Guardiola Byl 11letý Chlapec Vyrůstající

Dětské Dresy Messi  Pep Guardiola byl 11letý chlapec vyrůstající v hezké vesničce Santpedor, hodinu od Barcelony, když se finále Světového poháru v roce 1982 dostalo do Španělska.

Zatímco Itálie toho roku zvedala trofej, svět se zamiloval do napínavě ofenzivního týmu Brazílie, který byl poražen 3:2 konečnými vítězi v jednom z nejpamátnějších zápasů v historii mistrovství světa.

Guardiola byl stejně zamilovaný do týmu, který mnoho vědců považovalo za nejlepšího, který nikdy nezískal trofej.

Článek pokračuje níže Tipy redaktorů Messi může posunout pomalý start PSG za sebe s hlavní rolí proti Realu Madrid "Uvidí, kdo jsme!" - Cancelo, Dias, Bernardo a Ederson se vracejí do Benfica-Sporting rivalita s Man City Změna pozice a rozhovory s Rangnickem - Jak Sancho našel svou formu na Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Stane se bývalý muž z Man City Wonderkid „novým Sanchem“ “ v Dortmundu? "Toto Selecao bylo jedním z největších, které existovalo s ohledem na všechny jeho skvělé hráče: Eder, Zico, Junior ¨ C to bylo mimořádné Selecao," řekl loni šéf Manchester City ESPN Brasil.

"Pokud si lidé po tolika letech na ten tým pamatují, je to proto, že byl tak dobrý. Nevím, jestli si někteří šampioni pamatují tolik jako ten tým."

"Tým je dobrý, když uplyne 20, 30, 40 Fotbalové Dresy Levně  let a stále se o něm mluví. A když mluví lidé, je to proto, že to vyvolává takové emoce."