Home / Sergio Ramos Dres Sérii Vyhrál Anglický Hráč Kriketu Mark

Sergio Ramos Dres Sérii Vyhrál Anglický Hráč Kriketu Mark

Sergio Ramos Dresy  Sérii vyhrál anglický hráč kriketu Mark Ramprakash, zatímco bývalý anglický hráč rugby Matt Dawson skončil na druhém místě. Jako takový skončil Schmeichel na posledním místě mezi třemi zapojenými sportovci.

John Barnes Na řadě byla Liverpoolská a anglická legenda John Barnes, aby se zúčastnil tanečního parketu v sérii 5, která se konala v roce 2007. On a partnerka Nicole Cutler vydrželi o týden déle než Schmeichel, protože byl osmou celebritou, která byla zvolena, i když přežil déle než sportovní moderátorka Gabby Logan.

Barnes stejně jako Schmeichel dvakrát skončil jako nejhorší tanečník, přičemž American Smooth a Foxtrot se ukázaly jako jeho Achillova pata. Jeho celkové skóre 27,1 však bylo výrazně vyšší než u bývalého Rudého ďábla.

Celkovou cenu vyhrál hudebník Alesha Dixon.

Peter Shilton Po dvouleté přestávce bez fotbalisty na výstavě byl v roce 2010 anglický brankář Peter Shilton povolán do 8. série a jeho partnerkou Erin Boag.

Neukázal se však tak schopný na tanečním Fotbalové Dresy Levne  parketu jako mezi tyčemi, protože vydržel pouhé tři týdny před vyřazením a dosáhl v průměru pouhých 20,3 bodu.