Home / Druhý Test Byl Pozitivní!

Druhý Test Byl Pozitivní!

Pogba přiletěl do Abu Dhabi sledovat zápas F1 v den El Clasica a měl dobrou náladu. Nicméně, byl kritizován "Tuttosport" za nevhodné načasování, protože fanoušci stále očekávali, že záložník bude podporovat tým v televizi doma.

Skutečnost však fanoušky očividně zklamala a někteří rozzlobení fanoušci dokonce volali po stažení 10. Juventus Dresy ! Pogba byl vždy vysoce profilovaný hráč s vynikajícími fotbalovými dovednostmi a vůdčími schopnostmi. Kobbie Mainoo, který si vedl dobře při svém prvním startu v Manchesteru United, byl nazýván „Anglický Pogba“, což ukazuje, že vnější svět je k Pogbovým dovednostem velmi pozitivní. Proto po druhém pozitivním testu mnoho fanoušků litovalo. Samozřejmě je také mnoho fanoušků, kteří se vysmívají, protože méně oddaný francouzský záložník urazil mnoho fanoušků Manchesteru United.

Pogba byl dříve plný sebevědomí a optimismu a těšil se, že bude nosit nové Dresy Francie Reprezentace , aby se mohl zúčastnit Evropského poháru 2024. To dalo fanouškům nové naděje a očekávání. Poté, co vyšly výsledky testů, okamžitě upadl do deprese. . Kde leží Pogbova budoucnost?