Home / Harry Kane Touží Vyhrát První Titul V Kariéře S FC Bayern München

Harry Kane Touží Vyhrát První Titul V Kariéře S FC Bayern München

Debut Harryho Kanea za FC Bayern Mnichov nebyl dokonalý a tým ztratil své šance na zisk titulu. Letošní letní přestupové období připadalo Harrymu Kaneovi dlouhé a předseda Tottenhamu Hotspur Daniel Levy nakonec s přestupem souhlasil. Harry Kane, více než kterýkoli jiný hráč FC Bayern München, touží vyhrát šampionát a jeho jméno je již na Fotbalove Dresy s číslem 9.

Harrymu Kaneovi chybí titul, protože také třikrát vyhrál Zlatou kopačku Premier League. Mnoho fanoušků zapomíná, že Harry Kane také vyhrál šampionát, což je neoficiální šampionát. Protože obsah zlata v poháru Audi je příliš nízký, fanoušci si nemyslí, že Harry Kane vyhrál šampionát. Harry Kane je pro Tottenham Hotspur tím, čím je Lionel Messi pro FC Barcelona, se vší loajalitou a vášní pro tým. I když Harry Kane opustil Tottenham Hotspur, opustil tým s maximální platovou transferovou poplatkem. Nezapomněl ani na trénink v Tottenhamu Hotspur a neodešel ani jako volný hráč. Harry Kane viděl příliš mnoho možností pro profesionální hráče a všichni vyhráli své příslušné mistrovské vyznamenání. Tentokrát se Harry Kane také rozhodl přejít do nového týmu. Vzal své dítě a těhotnou manželku do FC Bayern München.

Fanoušci FC Bayern München fandili Harrymu Kaneovi, který byl rád, že ho fanoušci Allianz Areny milují. Harry Kane se také podepsal na Dresy FC Bayern Mnichov připravený fanoušky a viděl lásku a respekt fanoušků. Jen debut Harryho Kanea nebyl dokonalý a do hry se zapojil s únavou z cestování. Harry Kane se však kvůli debutu netrefil a nová sezona na něj stále čeká, aby pomohl FC Bayern München vytvořit zázrak.