Home / Dres Mbappe Ředitel Institucionálních Vztahů Realu

Dres Mbappe Ředitel Institucionálních Vztahů Realu

Dresy Mbappe  Ředitel institucionálních vztahů Realu Madrid Emilio Butragueno odmítl potvrdit kontinuitu Santiaga Solariho v klubu poté, co jel se štěstím na cestě k vítězství nad Valladolidem.

V bouřlivém prvním poločase v neděli Madrid prohrál 1:0 po zásahu Anuara zblízka a mohl být ještě nižší, kdyby dva zásahy Sergiho Guardiolu nebyly vyloučeny pro ofsajd.

Alvaro Odriozola navíc proměnil penaltu, jen aby viděl, jak Ruben Alcaraz z Valladolidu poslal přímý kop přes břevno.

Článek pokračuje níže Tipy redaktorů Messi může posunout pomalý start PSG za sebe s hlavní rolí proti Realu Madrid "Uvidí, kdo jsme!" - Cancelo, Dias, Bernardo a Ederson se vracejí do Benfica-Sporting rivalita s Man City Změna pozice a rozhovory s Rangnickem - Jak Sancho našel svou formu na Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Stane se bývalý muž z Man City Wonderkid „novým Sanchem“ “ v Dortmundu? Madrid nakonec vyrovnal, když se Raphael Varane před poločasem vrhl na strašlivou chybu brankáře Jordiho Masipta a hosté se po přestávce vzpamatovali.

Dva góly Karima Benzema a pozdního zásahu Fotbalové Dresy Levne  Luky Modriče zpečetily vítězství 4:1, které bylo mnohem nepříjemnější, než by napovídalo skóre.