Home / Hádka Sergia Ramose Se Opět Stává Hráči Realu Madrid

Hádka Sergia Ramose Se Opět Stává Hráči Realu Madrid

Nostalgická hra, která každému umožní znovu pocítit fotbalové přátelství mezi hráči v 80. letech. Když hráči poprvé vstoupili na hřiště, Luka Modrič začal hledat Sergia Ramose. Vždyť to byli kdysi nejlepší spoluhráči. Nyní, když Luka Modrič stále obléká Real Madrid Dresy , měl by to být hráč, který s největší pravděpodobností odejde mezi tyto spoluhráče. Sergio Ramos znovu oblékl Sevilla FC Dresy a stále zvolil číslo 4.

Vzhledem k tomu, že Sevilla FC byla v tomto utkání jako doma, Sergio Ramos znovu nevkročil na stadion Santiaga Bernabéua. Lidé si dříve mysleli, že Sergio Ramos bude hrát za Real Madrid celý život. Ostatně pro tento tým udělal maximum. Sergio Ramos v minulosti hodně fauloval za Real Madrid a byl ochoten se vzdát své vlastní fotbalové filozofie. Nyní o dva roky později lidé viděli racionálnějšího Sergia Ramose. Ve hře neměl žádný emocionální dopad a ukázal svou nejlepší formu, aby vyzval Real Madrid.

V minulosti to byl Sergio Ramos, kdo reprezentoval Real Madrid v boji proti soupeřům a hádkám, ale nyní se objektem jeho hádky stal jeho starý klub. Možná, že když Luka Modrič viděl místo hádky, ulevilo se mu v srdci, což dokázalo, že jeho bývalí spoluhráči se nezměnili. Nakonec zápas mezi Sevilla FC a Real Madrid skončil remízou, což byl ten nejlepší konec, jaký lidé chtěli vidět. V únoru 2024 bude Sergio Ramos opět hostem na stadionu Santiaga Bernabéua, kde se utká s Realem Madrid. Lidé věří, že se zase budou dít zajímavé věci.