Home / Dres Ronaldo Dětský Zprávy O Tom, že Arsenal Předkládá

Dres Ronaldo Dětský Zprávy O Tom, že Arsenal Předkládá

Dresy Ronaldo Dětské  Zprávy o tom, že Arsenal předkládá nabídku na Sandera Berge, zmařil dočasný manažer Sheffield United Paul Heckingbottom, přičemž Blades dosud nedostali žádnou nabídku na hráče s klauzulí o uvolnění 35 milionů (50 milionů dolarů).

Objevily se návrhy, že zájem o norského internacionála ze strany Emirates Stadium roste, s přístupem £17 milionů (24 milionů USD) ze severního Londýna.

Heckingbottom trvá na tom, že tomu tak není, protože zvěsti, které nadále spojují talentovaného 23letého záložníka s Gunners, Liverpoolem, Evertonem a Aston Villou, stále nemají žádný smysl.

Článek pokračuje níže Tipy redaktorů Messi může posunout pomalý start PSG za sebe s hlavní rolí proti Realu Madrid "Uvidí, kdo jsme!" - Cancelo, Dias, Bernardo a Ederson se vracejí do Benfica-Sporting rivalita s Man City Změna pozice a rozhovory s Rangnickem - Jak Sancho našel svou formu na Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Stane se bývalý muž z Man City Wonderkid „novým Sanchem“ “ v Dortmundu? co bylo řečeno? Heckingbottom, který byl před schůzkou Premier League s Newcastlem zpochybněn, zda byly některé nabídky na Berge zrušeny, řekl Yorkshire Live: „Ne, žádné nabídky.

„Víme, jak věci fungují.

"Pokud se něco děje našim hráčům, Dětské Fotbalovy Dresy  bublá to v zákulisí, dokud se neotevřou [přestupová] okna a mohou se stát věci, ale jsou to všechno papírové řeči.