Home / Haaland Vytvořil Další Rekord, Manchester City Postoupil Do čtvrtfinále

Haaland Vytvořil Další Rekord, Manchester City Postoupil Do čtvrtfinále

Manchester City v prvním zápase remizoval s Lipskem 1:1 a lidé zpochybňovali možnost, že by se Manchester City dostal mezi nejlepších 8. Ve druhém kole osmifinále však Manchester City ukázal svou děsivou sílu. Harland zkompletoval hattrick v prvním poločase a vstřelil 5 branek za 63 minut. Manchester City nakonec doma porazil Lipsko Red Bull 7:0 a postoupil mezi nejlepších 8 s celkovým skóre 8:1. V této hře si Harland, Silva, De Bruyne, Gundogan, Glarish a další hlavní hráči oblékli Fotbalové Dresy Manchesteru City a objevili se v základní sestavě. Haaland před koncem prvního poločasu nastřílel svůj druhý hattrick v Lize mistrů v kariéře. Překonal Mbappeho a stal se nejmladším Mr. 30 góly v Lize mistrů. Ve druhém poločase, tváří v tvář Lipsku, které ztratilo bojovnost, pokračoval Manchester City v gólovém představení. Harland ještě jednou zvýšil skóre na 5:0. Stal se hráčem, který v Lize mistrů v jediné sezóně skóroval dvojciferně, čímž překonal týmový historický rekord Manchesteru City. Harland, který se na chvíli odmlčel, se v této hře dokonale vyřádil. Kdyby Harland nebyl vystřídán do 63 minut, mohl být rozdíl ve skóre ještě děsivější. Manchester City v této hře, od hráčů až po trenéra, prokázal svou silnou sílu. Od té doby, co Guardiola převzal funkci trenéra Manchesteru City, je Manchester City Fotbalové Dresy považován za největšího favorita na vítězství v Lize mistrů. Manchester City byl však vždy vyřazen nečekanými způsoby. O síle Manchesteru City a Guardioly není pochyb, ale na šampiona budeme vždy vzpomínat. Popřejme Manchesteru City hodně štěstí! Doufám, že tentokrát se mohou zapsat do historie!