Home / Oficiální Oznámení O Leão Bude Brzy Zveřejněno!

Oficiální Oznámení O Leão Bude Brzy Zveřejněno!

S Romanovým „Here we go“ je obnovení smlouvy opravdu stabilní. Podle Romanovy poslední zprávy se AC Milán a MVP minulé sezóny Serie A Leão dohodly na prodloužení smlouvy a obě strany smlouvu obnoví do roku 2028. Portugalský útočník proto bude i nadále nosit číslo 17 AC Milán dresy. přinést fanouškům další vzrušující představení.

Podle Romana byly všechny postupy pro obnovení smlouvy mezi Milánem a Leão dokončeny a dalším krokem je oficiální oznámení. Jak všichni víme, Romanova zpráva je v podstatě ekvivalentní oficiálnímu oznámení a to je pro Milana největší přínos. 23letý Leão pomohl Milánu vyhrát v minulé sezóně šampionát Serie A a osobně vyhrál MVP sezóny Serie A.

Leão vždy velmi toužil po obnovení smlouvy s Milánem a nedávno objasnil svou ochotu zůstat v Miláně a klub také hodlá Leãa obnovit. V prvním kole semifinále Ligy mistrů Leão nehrál a Milán prohrál 0:2 s Interem Milán. Dá se říci, že bez Leãa Milanův útok klesne o stupínek níže, takže udržení Leãa znamená zachovat naději na oživení červenočerného fotbalové dresy. Vstávej, Milane!