Home / Arsenal Sbírá Nejlepší Hvězdy, Frimpong Míří Na Pozici Pravého Obránce

Arsenal Sbírá Nejlepší Hvězdy, Frimpong Míří Na Pozici Pravého Obránce

Arsenal nedávno podepsal top hvězdy za celkovou cenu více než 230 milionů eur, hráče Chelsea Havertse, hráče West Ham United Rice a hráče Ajaxu Juliana Timbera. Tito hráči svlékli své Dětské Dresy Levně a pozdravili červený Dresy Arsenal Dětské . Tyto úvody posílily kádr Arsenalu, ale tým také potřeboval útočícího pravého obránce, aby zlepšil svou útočnou sílu. Jeremie Frimpong je potenciálním kandidátem z Bayer Leverkusen, přidává tempo a schopnost přecházet zprava.

Jeremie Frimpong v Dresy Bayer 04 Leverkusen Dětské je známý svou maximální rychlostí více než 36 km/h, což mu dává schopnost prorazit obranu a rychle prosadit útok týmu na hřišti. Jeho rychlost může Arsenalu přinést nové útočné možnosti, zvláště když dokáže rychle posouvat týmový útok při rychlém protiútoku. Frimpong má navíc dobrý výkon i v kříži zprava. Má přesné křížové schopnosti a vynikající inteligenci míče, což může útočníkům Arsenalu vytvořit více příležitostí ke skórování. V minulé sezóně reprezentoval Leverkusen ve všech 34 ligových zápasech, vstřelil 8 branek a na 7 asistencí, což svědčí o jeho hrozbě a přínosu v ofenzivě.

Pokud Arsenal představí Jeremieho Frimponga, bude sestava týmu Arsenal silnější. Už podepsali mnoho špičkových hvězd. Pokud znovu zavedou ofenzivu pravého beka, celková síla týmu se zlepší. Přihlásí se znovu Arsenal, který byl v minulé sezóně druhý, aby posílil celkovou sílu týmu? počkejme a uvidíme.