Home / Enzův První Gól V Premier League + Dvojitý Kop Pomohl Chelsea Porazit Brighton 3:2

Enzo Fernandez nedokázal vstřelit svůj první gól v Premier League od té doby, co loni v zimním období oblékl Chelsea Fotbalové Dresy . To také způsobilo, že lidé měli mnoho pochybností o tomto hráči světového poháru. V právě skončeném 14. kole Premier League, kdy se Chelsea střetla doma s Brightonem, Enzo konečně otevřel dveře ke skórování. Nejen, že dal svůj první gól v Premier League, ale také dvakrát skóroval, aby pomohl Chelsea porazit Brighton 3:2 s jedním hráčem méně ve druhém poločase. Po začátku hry ukázali válečníci v Dresy Chelsea silnou ofenzivní sílu a jejich šílený útok jednou dostal Brighton do pasivní pozice. V 17. minutě otevřela skóre Chelsea hlavička Enza a tento nádherný gól okamžitě rozpálil publikum a fanoušci propukli v nadšený jásot. Svůj první gól zaznamenal i Colwell, který v této sezóně hrál pouze za Chelsea. Brighton hrající mimo domov se však nevzdal a tvrdě bojoval. Kapitán Blues Gallagher byl v poločase vyloučen s červenou kartou, čímž byl zápas napjatý. Naštěstí Enzo tlak ustál a zařídil pokutový kop. Dvakrát skóroval, aby pomohl Blues vyhrát zápas a udržet si pozici první desítky v žebříčku Premier League. Po zápase byl Enzo fanoušky Chelsea zvolen MVP hry. Enzo také aktualizoval své osobní sociální sítě. Řekl, že byl velmi šťastný, že před domácími fanoušky vstřelil první gól své kariéry v Premier League. Tento cíl je nejen Enzo dlouho očekávaný, ale také mnoha fanoušky. Doufám, že si Enzo udrží svou kondici a bude nadále tvrdě pracovat, aby lidem přinášel více vzrušujících představení.