Home / Atlético De Madrid Prohrálo S Realem Madrid V Semifinále

Atlético De Madrid Prohrálo S Realem Madrid V Semifinále

Poté, co Barcelona pomalu ztrácela svou sílu, zápas mezi Realem Madrid a Atléticem de Madrid se stal zápasem, který fanoušci La Ligy nejraději sledovali. Lidé si stále pamatují, že Atlético de Madrid dvakrát prohrálo s Realem Madrid ve finále Ligy mistrů a promarnilo tak první šanci vyhrát mistrovský titul v historii týmu. Stejná situace se opakovala i v tomto utkání. Poté, co se Atlético de Madrid dostalo do vedení a skórovalo, nakonec prohrálo s Realem Madrid 5:3. Atlético de Madrid v prodloužení bránilo komplexně a doufalo, že soupeře dotáhne do penaltového rozstřelu. Bohužel taktika Realu Madrid byla vstřelit gól v tomto časovém období, aby vyhrál.

Real Madrid je tým, který vyhrál nejvíce přesilových zápasů v historii a dokáže prorazit a skórovat v krátkém časovém úseku. Atlético de Madrid se stále nepoučilo ze svých letitých zkušeností proti Realu Madrid a mělo skórovat stejným náporem v prodloužení. Atlético de Madrid opět srdečně prohrálo s Realem Madrid a Diego Simeone měl v srdci nevýslovné potíže. Taktická opatření Diega Simeoneho se v této sezóně hodně změnila, ale přeci jen nemohou změnit konzervativní taktická opatření, na která byl zvyklý. Lidé viděli skutečnou sílu Jana Oblaka, brankáře oblékajícího Atlético Madrid Dresy , a také jednotu týmu v bojovnosti a zodpovědnosti hlídat branku.

V semifinále španělského Superpoháru bylo Atlético de Madrid opět vyřazeno Realem Madrid. Nabitá konkurence přinesla i vlastní góly na obou stranách. Ještě cennějších je pět gólů Realu Madrid, z nichž tři vstřelili obránci. Brahim Díaz na oslavu vítězství natěšeně svlékl Real Madrid Dresy a od rozhodčího nedostal žlutou kartu. Tato hra byla tak intenzivní, ale rozhodčí udělal objektivní pohled a uznal, že občasné kolize během hry byly normální.