Home / Stále Váhání, Barcelona Trpí Porušením Smlouvy Od Sponzorů

Stále Váhání

Ve francouzském Superpoháru porazil Paris Saint-Germain Toulouse 2:0 a po dvanácté v historii týmu vyhrál francouzský Superpohár. Mbappé s číslem 7 dresy Paris Saint-Germainskóroval a také vyhrál 16. mistrovský titul v kariéře.

Zimní okno se otevřelo a to, co bude fotbalový dresMbappé nosit v budoucnu, je středem zájmu médií a fanoušků. Tváří v tvář otázkám novinářů dal Mbappé vágní odpovědi. Podle zpráv připravil Real Madrid smlouvu pro Mbappého 1. ledna. Pokud bude Mbappé ochoten, může smlouvu podepsat okamžitě (v předstihu) a oficiálně se připojit letos v létě.

Real Madrid nabídl Mbappému roční plat 26 milionů eur a poplatek za podpis 130 milionů eur. To je lákavá a upřímná podmínka. Pokud však Mbappé neodpoví do 15. ledna, Real Madrid odstoupí od smlouvy a Mbappého úplně opustí.

Poté, co Messi opustil tým, měla Barcelona, silný tým ve fotbale, nejen špatnou bilanci, ale její sponzorské poplatky fotbalový dresa komerční hodnota také prudce klesly. Barcelona se v poslední době také setkala s vážným porušením smlouvy ze strany sponzorů.

Německá společnost Libero jako sponzor Barcelony nezaplatila po spolupráci včas sponzorský poplatek ve výši 40 milionů eur. To také ovlivňuje jejich podpisové plány v zimním okně. Laporta jasně řekl Xavimu, že tento tým zimního okna nemá žádné prostředky na podpisy a posily.

Objevily se i negativní důsledky Messiho odchodu. Tým zaznamenal celkový pokles výkonu, pozornosti, prodeje dresy FC Barcelonaa obchodní hodnoty. Kdyby Messi zůstal místo toho, aby utrácel spoustu peněz za podpis Lewandowského, současná situace Barcelony by nemusela být tak špatná.