Home / Reus, žlutočerné Roky, Sen Ligy Mistrů

Reus, žlutočerné Roky, Sen Ligy Mistrů

V roce 2012 přišel do pevnosti Žlutočerné legie mladý hráč, kterému bylo pouhých 22 let. Z Monchengladbachu skočil do Dortmundu. Byl jím Marco Reus. Žlutočerný pruhovaný dres označil jeho další cestu. Oblékl si tento Fotbalové Dresy a stal se členem Dortmundu. Ve své první sezóně přinesl jeho příchod Dortmundu volání do finále Ligy mistrů. V té době byl Royce nadšený pro Ligu mistrů, ale lítost z prohry 1:2 s Bayernem v tu chvíli rozbila Royceův sen o Lize mistrů. Pro něj byl tento okamžik nejen nejbližším okamžikem jeho snu, ale je také okamžikem nejvzdálenějším.

Čas letí a během mrknutí oka to bylo 12 let. Během těchto 12 let odešlo mnoho spoluhráčů, přibylo mnoho nových partnerů, ale stále hlídá pod žlutočerným Fotbalové Dresy Borussia Dortmund a v Dortmundu hraje každý zápas. shoda. V Lize mistrů v sezóně 2023-24 byl Royce svědkem návratu Dortmundu na vrchol. Porazili francouzský gigant PSG celkovým skóre 2:0 a úspěšně postoupili do finále Ligy mistrů. Byl to inspirativní okamžik, ale za tímto vítězstvím se skrýval příběh loučení. Dortmund oznámil, že 12letý fotbalový veterán odejde na konci sezóny a finále Ligy mistrů bude jeho posledním zápasem v Dortmundu.

Pro Royce doufá, že na poslední chvíli přinese sobě a Dortmundu ten nejlepší dárek – šampionát Ligy mistrů. Není to jen jeho osobní přání, ale i přání fanoušků. Svých 12 zlatých a černých let využil k ilustraci své loajality a vytrvalosti ke klubu. Nyní se těší, až svůj legendární příběh dovede k dokonalému závěru na světlé scéně Ligy mistrů. Reus se nakonec s Dortmundem rozloučí, ale jeho místo v srdcích fanoušků bude vždy zářit. Žlutočerný dres byl svědkem jeho mládí a zaznamenal jeho slávu. V srdcích každého fanouška bude vždy tím nebojácným válečníkem, který v temnotě věnoval týmu vše.