Home / Messi Vede Argentinu, Brazílie Doma Prohrává, čímž Začíná Poklidná Dovolená

Messi Vede Argentinu, Brazílie Doma Prohrává, čímž Začíná Poklidná Dovolená

Ve vrcholném zúčtování jihoamerické světové kvalifikace se Brazílie utkala doma s Argentinou. Pod vedením Messiho začala vysoce sledovaná bitva. Messi v Fotbalový Dresy Argentina nastoupil do zápasu se svými spoluhráči. Argentina nakonec v nádherném momentu Otamendiho hlavičky porazila Brazílii 1:0. Toto vítězství je nejen důležitým vítězstvím na hřišti soupeře, ale také perfektním zakončením všech letošních zápasů argentinské reprezentace.

Messi v průběhu hry prokazoval své vůdcovské a osobní schopnosti. Jako duše Argentiny, jeho velení a výkon na kurtu přinesly týmu cenné tři body. Otamendiho gól rozzářil morálku celého argentinského týmu a přinesl fanouškům nezapomenutelné vítězství. Tímto vítězstvím proti Brazílii skončila i letošní soutěž argentinského národního týmu. Kapitán Messi může dočasně svléknout tento posvátný Fotbalové Komplety a začít poklidnou dovolenou, která trvá téměř 50 dní. Během této doby se může vrátit do svého běžného života, trávit čas s rodinou, relaxovat a vyhýbat se napjaté atmosféře stadionu.

Zatímco Messiho dovolená začíná, přípravy na novou sezónu MLS jsou také v plném proudu a očekává se, že vypuknou v únoru příštího roku. Messiho tým bude v nové sezóně čelit novým výzvám a on opět převezme zodpovědnost za vedení týmu a přinese více vzrušujících momentů fanouškům. Argentinská reprezentace skončila, ale to není konec, ale nový výchozí bod. Messi se chystá zahájit svůj volný čas a veškeré jeho minulé úsilí bude plně odměněno. Přál bych si, aby si Messi během tohoto svátku dobře užíval svůj čas, trávil každý den naplno a šťastně a těšil se na novou výzvu v příštím roce a těším se, že Messi opět vytvoří na hřišti lesk.