Home / Barcelona Se Po 4 Letech Vrací Do čtvrtfinále Ligy Mistrů

Barcelona Se Po 4 Letech Vrací Do čtvrtfinále Ligy Mistrů

Ve druhém zápase 1/8 finále Ligy mistrů Barcelona doma porazila tým Serie A Neapol 3:1 a postoupila s celkovým skóre 4:2 a po 4 letech se vrátila do top 8 Ligy mistrů. Poté, co Xavi oznámil, že na konci sezóny Barcelonu opustí, Barcelona nebyla poražena v 9 zápasech ve všech soutěžích a stále má šanci bojovat o titul v této sezóně. V prvním kole Barcelona a Neapol remizovali 1:1. Ve druhém kole se oba týmy utkaly na domácí palubovce Barcelony. Tváří v tvář Neapoli, která byla v této sezóně v poklesu síly i formy, Barcelona vstřelila 2 góly v prvních 15 až 17 minutách a ujala se vedení 2:0. Přestože Rahmani v Dres SSC Neapol přitáhl za tým gól, Barcelona měla hru pevně pod kontrolou. V 83. minutě hry sehrála Barcelona nádhernou spolupráci. Polská hvězda Lewandowski vstřelil branku, čímž zápas zcela ukončil. Barcelona úspěšně postoupila do top 8. Výkon Barcelony v tomto utkání byl působivý. Středem zájmu publika se stal zejména mladý hráč Kubasi s Dres FC Barcelona č. 33. Sedmnáctiletý mladý hráč debutoval v Lize mistrů proti Neapoli a ve hře ukázal vynikající obranné schopnosti a fotbalové povědomí. Ve hře přispěl 5 odklizeními, 3 krádežemi, 6 úspěšnými duely a 1 interception. Po utkání byl úspěšně zvolen nejlepším hráčem hry. Jeho vynikající výkon úspěšně přitáhl velkou pozornost fanoušků a médií. Potenciál a talent, který ukázal, přinesou novou naději i do mladé Barcelony.